Младите вдигат шум vol. 2 – музикалната енергия завладя парк „Заимов“

Парк „Заимов“ в София се превърна в сцена за младите таланти по време на второто издание на „Младите вдигат шум“. Събитието събра два пъти повече участници и музикални инструменти, превръщайки го в истински празник на креативността и общността.


Музиката като общ език

„Младите вдигат шум“ vol. 2 показа, че музиката обединява хора от различни възрасти и интереси. Младежите имаха възможност да свирят заедно, да обменят опит и да създават нови контакти, а посетителите – да се насладят на открита сцена, изпълнена с енергия и импровизации.

Част от инициативите на Младежки център София

Събитието е част от програмата на Младежки център София, която насърчава творческото изразяване, неформалното образование и активното участие на младите хора в културния живот на столицата. Подобни инициативи дават сцена на таланта, вдъхновяват нови проекти и показват силата на младежките общности.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *